Vijesti iz škole vaterpola

Nade izborile finalni turnir PH!.

Pobjedom u zadnja dva kola 1/2turnira PH u Dubrovniku nad Medveščakom(14:2) i Jugom (8:5) nade Primorja Erste bank izborile su nastup na finalnom turniru PH koji se igra u Rijeci od 04.-07.05.2017. Nastup su također izborili i naši susjedi ekipe Opati

Prednade osvojile Zadar Open!.

Ovog vikenda u Zadru se održao turnir za najmlađe natjecateljske kategorije – prednade. Naši najmlađi Primorjaši u 5 kola redom su svladali sve protivnike te izborili finale koje su igra protiv Jadrana. Nakon regularnog dijela koji je završio

MLAĐI JUNIORI PRVACI!.

Pobjedom 13:12 u finalnoj utakmici protiv Juga CO mlađi juniori osvojili su naslov prvaka države na finalnom turniru u Dubrovniku. Marko Radulović proglašen je najboljim igračem turnira. Čestitamo svim igračima i trenerima Samiru i Taciju!!!

MLAĐI KADETI BRONČANI!.

Pobjedom nad Jadranom 8:6, mlađi kadeti Primorja Erste bank osvojili su treće mjesto na finalnom turniru Prvenstva Hrvatske u Splitu. Čestitamo svim igračima i trenerima Pihleru i Bobanu kao i zlatnom KORČULANSKI PLIVAČKI KLUB te srebrnom VK Jug CO

KADETI – Prvenstvo Hrvatske.

Ovog vikenda u Zadru igra se finalni turnir Prvenstva Hrvatske za kadete. Kadeti Primorja Erste bank večeras otvaraju nastup na turniru protiv KPK u 19:30. Raspored i satnica natjecanja: 03.veljače 2107.(petak) Četvrtfinale 18:30 HAVK Mladost-Mornar BS

SPORTAŠI 2016. godine.

Sara Kolak, Ivan Krapić, kuglačice Mlake i nogometaši Rijeke proglašeni su sportašima 2016. godine Grada Rijeke u izboru Riječkog sportskog saveza (RSS). Ivan Krapić bivši vaterpolist Primorja Erste Bank osvojiio je srebro na Olimpijskim igrama u